Rpg.Easygame.ro

Servar Sa-mp

Conectare

Mi-am uitat parola

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Rpg.Easygame.ro » Factions » Factions » Factiuni Pasnice » Remorcari Auto » Regulament

Regulament

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Regulament la data de Mar Feb 09, 2016 10:57 pm

1). Aveti voie sa detineti arme doar pentru auto-aparare!
2). Nu vorbiti urat cu ceilalti colegi sau membri din alte factiuni, riscati FactionWarn sau chiar demitere.
3). Trebuie sa conduceti cu grija.
4). Chiar dacÄ suntem o factiune legalÄ, putem fi opriti de politisti pentru controale de rutiera.
5). Nu lasati masinile pe unde va vine, dupa ce terminati treaba respawn-atiile
6). Nu cereti rank up sau salariu, acestea le veti primi la sedinte.Cine cere rank sau salariu va primi /uninvite pe loc .
7). Nu vreau sa va vad toata ziua in puscarie. Acest fapt nu este sanctionat cu FW sau Advertisment dar se va tine cont pentru Rank Up.
8). Cand preluati o urgenta anuntati pe /f cu "eu" sau "am preluat urgenta".
9). Nu faceti post-uri impotriva colegilor.Daca un membru incalca regulamentul faceti poza (F8) si o dati liderului/subliderului.
10). Cine lipseste de la sedinta si nu poate veni este rugat sa scrie pe forum la sectiunea REMORCARI AUTO - Invoire sedinte, altfel va primi FactionWarn.
11). In timpul sedintei doar persoana care tine sedinta are voie sa vorbeasca, cine incalca aceasta regula FW.
12). Se cere un vocabular curat din punct de vedere gramatical.
14). Afacerile sunt strict interzise pe /f sau pe /n.Riscati FactionWarn.
15). Masinile factiuni le folositi doar pentru munca, nu pentru interese personale.Cine va fi prins ca le ia pentru interese personale FW
16). Nu aveti voie sa stati afk la intrarea hq-ului , riscati Avertisment.
17). Nu aveti voie sa faceti spam pe /f.
18). Sunteti obligat sa aveti job-ul mechanic, oricare alt job duce la FW.
19). Inactivitatea nemotivata pe o perioada mai mare de 3 zile duce la demitere.
20). La sedinta & intalniri de factiune nu aveti voie sa participati la event-urile gungame sau race, riscati FactionWarn sau Demitere.
21). Trebuie sa ascultati de lider si sublider, in lipsa acestor cei cu rank mai mare au prioritate, riscati Advertisment sau FactionWarn.
22). Cine ia masini parcate regulamentar in mod abuziv, risca FactionWarn pana la demitere.
23). Atunci cand luati un tow-track de la HQ sunteti obligati sa anuntati pe /f ( exemplu: /f Am luat un tow ; /f Iau un tow ), cine nu respecta aceasta regula primeste adv verbal pana la FactionWarn .
24). Cine este prins ca parcheaza masina sa personala in locul unde se da /tow i se va vinde masina personala de catre un admin

Vezi profilul utilizatorului http://easygame.sampforum.net

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum